Si mos të kishte lindur fare, Arbenita publikon foto veç në bikini, mahnitë me pamjen

Si mos të kishte lindur fare, Arbenita publikon foto veç në bikini, mahnitë me pamjen

Arbenita Ismajli, është nëna më e bukur aktualisht.

Ajo ka pak kohë që është bërë nënë për herë të parë, por fiziku i saj është ende në top formë, shkruan ORAinfo.

Ani pse tani statusin e ka ndryshe, Arbentia vazhdon të jetë aktive në instagram duke reklamuar brendet e njohura botërore.

Së fundmi ajo ka postuar një foto kur shihet veç me bikini.

Në këtë imazh, trupi i Arbenitës po duket si mos të kishte qenë kurrë shtatzënë e mos të kishte lindur fare.

Shikoni foton dhe binduni. /ORAinfo/

TAGS