Si adoleshentë, Gili shfaqet më e dashuruar se kurrë krah Ilirit

Si adoleshentë, Gili shfaqet më e dashuruar se kurrë krah Ilirit

Gili, është duke shijuar disa ditë pushimi në Ulqin.

Pas një sezoni të ngarkuar me dasma dhe ahengje, ajo ka zgjedhur që disa ditë relaksimi t’i kalojë me burrin e saj, Ilir Berani, shkruan ORAinfo.

Ka qenë vet këngëtarja që ka ndarë një imazh nga vendi turistik, ku dukej shumë e lumtur krah dashurisë së saj.

Kujtojmë, se javë më parë ajo është bërë vjehërr, pasi ka fejuar djalin e saj të madh./ORAinfo/