Shyhretja publikon foto të mbesën e saj, bukuria e saj iu lë pa mend

Shyhretja publikon foto të mbesën e saj, bukuria e saj iu lë pa mend

Shyhrete Behluli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo edhe sot e kësaj dite vazhdon të sjellë këngë dhe hite të cilat vazhdojnë të dëgjohen nga një numër i madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Përveç jetës publike, Shyhrejta është edhe një nënë e gjyshe shumë e përkushtuar.

Madje ajo shumicën e kohës së lirë, ajo ia kushton mbesave të saj. Së fundmi ajo ka publikuar një foto të mbesës së saj, e cila po duket si një “kukull” me bukurinë e saj./ORAinfo/

TAGS