Shyhretja e Engji dalin për kafe, pamja e tyre mori tërë vëmendjen

Shyhretja e Engji dalin për kafe, pamja e  tyre mori tërë vëmendjen

Engjëllusha vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo u bë këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet në kafe me Shyhreten dhe po duken bukur./ORAinfo/

TAGS