Shyhrete Behluli udhëton për në Itali, shikojeni si është veshur

Shyhrete Behluli udhëton për në Itali, shikojeni si është veshur

Shyhrete Behluli është shumë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Shyhrete Behluli së fundi ka udhëtuar për në Brescia të Italisë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja për këtë udhëtim u nis nga Tirana, ndërsa para se të nisej shkrepi një fotografi pranë aeroplanit.

“Rrugës për në Brescia ❤️”, ka shkruar Shyhretja sipër imazhit.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Shyhrete Behluli është “Je e vetmja”, këngë kjo dedikuar nënës. /Lajmi.net/

TAGS