Shtatzënë dhe plot nur, Sara Hoxha publikon foton e parë me barkun e rrumbullakosur

Shtatzënë dhe plot nur, Sara Hoxha publikon foton e parë me barkun e rrumbullakosur

Ndonëse përflitej prej kohësh, vetëm pak ditë më parë, Ledri Vula dhe Sara Hoxha konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë dhe se janë në pritje të një vajze.Çifti përmes një video mjaft të bukur bënë të ditur lajmin se familja e tyre do të shtohej. Tashmë Sara Hoxha nuk ka pse fshihet më, ndërsa ka pozuar me barkun e rrumbullakosur. Duket se shtatzania i ka dhënë mjaft nur.

I menjëhershëm ka qenë komenti i vjehrrës së saj, Xherdinës.

“Zemra e ninit dhe semra e madhes”, shkruan Xheraldina.

Sara dhe Ledri kanë vite që janë bashkë dhe gjatë pandemisë reperi e bëri zyrtare.

TAGS