Shtatzënë apo jo? E dashura e Ledrit nxjerr barkun dhe ne na mbetën sytë aty…

Shtatzënë apo jo? E dashura e Ledrit nxjerr barkun dhe ne na mbetën sytë aty…

Vetëm pak ditë më parë u bë publik lajmi se Ledri do të bëhej baba për herë të parë. Në rrjetet sociale, e dashura e tij, Sara, publikoi një foto ku dukej një pjesë e barkut që binte në sy rrumbullakosja.Megjithatë, Sara ka publikuar një tjetër foto, ku këtë herë ajo ka pozuar e gjitha. Me pantallona të shkurtra dhe një gjysmë kanatiere, Sara ka nxjerrë barkun jashtë, një tendencë kjo e rikthyer së fundmi.

Mirëpo, ne na mbetën sytë te barku i sheshtë… Nuk dimë çfarë të mendojmë, është apo jo shtatzënë.  Apo kjo është një foto e vjetër e Sarës? Gjithsesi, kjo mbetet pët t’u parë…

TAGS