Shpenzoj 15 mijë euro për botox dhe operacione, i dashuri ka një kërkesë

Shpenzoj 15 mijë euro për botox dhe operacione, i dashuri ka një kërkesë

I dashuri i një gruaje që shpenzoi afro 15,000 £ për operacione plastike iu lut publikisht asaj që të ndalonte për shkak të vëmendjes që mori nga burrat e tjerë.

Menaxherja e salloneve, Serena Smith, 21, tha që gjithmonë ka ëndërruar të duket si Britney Spears, Paris Hilton dhe Pamela Anderson – por gjithmonë e ka ndjerë se ajo “dukej shumë e thjeshtë” shkruan albeu.com.

Ky besim ka bërë që 21-vjeçari, nga Toronto, Kanada, të shpenzojë një shumë masive prej 14.800 £ për operacione të shumëfishta – duke përfshirë një botox dhe fillera.

Sot ajo duket si duket dhe mesa duket jo të gjithë janë të kënaqur.

TAGS