Shpat Kasapi refuzon të urojë Afërdita Dreshajn për bebin: Nuk dua të flas për të

Shpat Kasapi refuzon të urojë Afërdita Dreshajn për bebin: Nuk dua të flas për të

Këngëtari Shpat Kasapi, ka qenë i ftuar në emisonin “Shiko Kush LUAN”, ku dhe ka zbuluar se ai dhe partnerja e tij shumë shpejt do të kurorëzojnë me martesë dashurinë e tyre.Ndërkohë, që i është drejtuar dhe një pyetje thumbuese, lidhur me ish-partneren e tij Afërdita Dreshaj, e cila është shtatëzanë dhe pret fëmijën e saj të parë. Këngëtari, i pyetur për një urim, ka refuzuar ta uronte duke u shprehur se atij nuk i interson më të flasë për të.

“Nuk dua të flas për të”,- ishte përgjigja e prerë e Kasapit.

TAGS