Shkurte Fejza thotë se Motrat Mustafa janë dueti më i mirë në gjithë shqiptarinë

Shkurte Fejza thotë se Motrat Mustafa janë dueti më i mirë në gjithë shqiptarinë

Shkurte Fejza thotë se Motrat Mustafa janë dueti më i mirë në gjithë shqiptarinë

Shkurte Fejza i vlerëson lart Motrat Mustafa.

Shkurte Fejza ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedh mes emrave të njohur të estradës, mes tyre edhe disa kolegë të saj.

Ajo u pyet të zgjedh edhe mes vëllëzërve Mziu dhe Motrave Mustafa, meqë rast për këto të fundit kishte disa fjalë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 4:30 mund ta mësoni përgjigjen e Shkurtës. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS