Shkumbini nuk do të mund t’i rezistojë kësaj pamje të Mimozës

Shkumbini nuk do të mund t’i rezistojë kësaj pamje të Mimozës

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa duket se nuk e ka ndërmend të plaket.

Këngëtarja kosovare e cila është afër viteve 50-ta siç duket vetëm po rinohet.

Ajo krahas muzijës po shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.

E rregulluar me shumë shije dhe me shumë stil, Mimoza po shkëlqen në këtë pamje. /ORAinfo/

TAGS