Shkëlqeu mbrëmë në “Sanremo”, ja stilistja e njohur shqiptare që veshi Georginën

Shkëlqeu mbrëmë në “Sanremo”, ja stilistja e njohur shqiptare që veshi  Georginën

Mbrëmjen e kaluar, partnerja e futbollistit të njohur Christiano Ronaldo, Georgina Rodriguez shkëlqeu në festivalin “Sanremo”, ku prezantoi krah italianit Amadeus dhe moderatores shqiptare Alketa Vjesiu.

Georgina tërhoqi vëmendje me tre  fustanet që i ndërroi gjatë natës, ku dy prej tyre janë stiluar nga Lia Stublla, stiliste shqiptare. Kjo e fundit publikoi disa foto në “Instagram” nga festivali ku tregon se fustanet që Georgina mbante veshur ishin dizenjim i saj.

TAGS