“Shkalloi fisi”/ Arjola i tregon Einxhelit paragjykimet për karrierën si aktore: Kur putha Bujar Asqeriun…!

“Shkalloi fisi”/ Arjola i tregon Einxhelit paragjykimet për karrierën si aktore: Kur putha Bujar Asqeriun…!

Aktorja Arjola Demiri ka treguar paragjykimet me të cilat është hasur epër shkak të profesionit të saj.


Teksa bisedonte me konkurenten tjetër të “BBVIP”, moderatoren Einxhel Shkira, Arjola i ka treguar se një puthje me aktorin e njohur shqiptar, Bujar Asqeriu kishte shkaktuar debat në familjen e saj.

“Bëra filmin Njerka, puthesha me Bujar Asqeriun. Shkalloi farefisi. Edhe mami më thoshte; ça faji kam unë… 

Ne jemi shumë të lidhur. I thashë mamit se ky është profesion, ka edhe më keq,”-tregoi ajo teksa ndodheshin në oborrin e suitës.

Ndërkohë që gjatë gjithë kohës moderatorja e kundërshtonte, duke dhënë edhe historinë e saj të marrëdhënies me familjarët dhe mbëshetetjen lidhur me profesionin./m.j