Sexy dhe të pa rrezistueshme, dy bukuroshet shqiptare ndezin rrjetin

Dy modelet bukuroshe Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe kanë një miqësi mjaft të mirë midis tyre.

Këtë atë ato e tregojnë shpeshherë nëpër komentet e ndryshme tek fotot e njëra-tjetrës, ku shihet qartë lidhja e veçantë midis tyre.

Por, në postimet e fundit në “Instagram” vajzat na kanë surprizuar me një set të ri fotografik.

Ato shihen pranë bregdetit me bikini dhe forma të mrekullueshme trupore. Gjithashtu në foto vihet re një mbishkrim “Besties”, që e përkthyer do të thotë shoqe të ngushta. Ndoshta vajzat po planifikojnë diçka, por kjo ende mbetet e pasigurtë.

Vajzat duken mjaft në formë dhe duhet thënë se duke parë këtë foto tek të gjithë ne vera erdhi disi para kohe.

-640-0-5c951c2a79491.jpg

TAGS