Sellma e rregullon veten e bën si “loçkë”, na lë pa fjalë me bukurinë e saj

Sellma e rregullon veten e bën si “loçkë”, na lë pa fjalë me bukurinë e saj

Ajo i ka duart e arta.

Grimerja e njohur, Sellma Kasumoviq vazhdon të i bëjë të bukur shumë figura të njohura.
Puna e saj e pastër dhe tejet profesioniste është komentuar edhe jashtë kufijve shqiptar, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se gjatë gjithë kohës është e angazhuar, ajo pak kohë gjen edhe për veten.

Sidoqoftë ajo është një biznesmene dhe shpesh herë i bie të takohet me shumë persona të njohur.

Së fundmi Sellma ka postuar një foto nga vetura, ku gjithë vëmendje merr grimi i saj./ORAinfo/