Së shpejti baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë që Mc Kresha i ka vendosur vajzës

Së shpejti baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë që Mc Kresha i ka vendosur vajzës

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ishte Erzina ajo e cila zbuloi se ata do të bëhen me vajzë.

Ndërsa është mësuar dhe emrin i vogëlushes që do të vijë në jetë. Babai i Erzinës ka pulikuar disa foto në ‘Instagram’, ku tregoi dhe emrin e mbesës së tij. Bashkangjit fotos së publikuar në rrjetin social në fjalë, ai zbulon se vogëlushja do të quhet Iza.

Kuptimi i emrit është ‘Zoti është i përsosur’ ose ‘Zoti është bekimi im’.

2

TAGS