‘S’di ta drejtosh’, Bora Zemani i kthehet ndjekësit që e kritikoi për moderimin e ‘Përputhen’

‘S’di ta drejtosh’, Bora Zemani i kthehet ndjekësit që e kritikoi për moderimin e ‘Përputhen’

Prej shtatorit, në ekranin e Top Channel nisi transmetimi i “Përputhen” nën moderimin e Bora Zemanit. Një emision i cili është nga e hëna në të premte, ku katër vajza njihen me djem të ndryshëm në kërkim për të zgjedhur të duhurin.Mirëpo, në çdo fushë ka edhe kritika dhe as moderatorja bukuroshe nuk u ka shpëtuar atyre, pasi shpesh është kritikuar për mosmenaxhim të situatave të ndryshme që lindin në emision. Së fundmi, një fans ia ka shprehur pakënaqësinë e tij në rrjetin sociale ‘Instagram’, ku Bora ka postuar dy foto shkëputur nga emisioni.

“Më vjen keq, por s’di ta drejtosh këtë emision!”- ka shkruar ndjekësi. Nuk ka munguar një reagim nga moderatorja e cila shkruan: ” Mos të të vij keq fare. S’ke ç’i bën!”

TAGS