Schalke – Werder Bremen, formacionet zyrtare

Schalke – Werder Bremen, formacionet zyrtare

Werder Bremen janë mysafir të Schalkle në ndeshjen e vlefshme çerekfinale të Kupës së Gjermanisë.

Për skuadrën e Werder Bremen nga minuta e parë do të startojë Milot Rashica.

Ylli nga Kosova po kalon në një formë të jashtëzakonshme në vitin 2019 te skuadra gjermane.

Ndeshja mes Schalke  dhe Werder Bremen fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare:

Schalke:

Werder Bremen:

[embedded content]

TAGS