Sassuolo – Inter, befasi në formacionet shartuese

Sassuolo – Inter, befasi në formacionet shartuese

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sassuolos dhe Interit.

Nga minuta e parë, Antoonio Conte e ka hedhur në fushë Alexis Sanchezin, duke e ulur në stol Romelu Lukakun.

Nuk luan sërish Christian Eriksen, vendin e të cilit si gjithmonë, ani pse nuk e duan tifozët, e zë Gagliardini.

Sassuolo:

Inter:

TAGS