Sara vesh fustan të shkurtë të zi, beli i saj po “thyhet”

Sara vesh fustan të shkurtë të zi, beli i saj po “thyhet”

Sara Hoxha, tashmë është një personazh shumë i njohur.

Që kur ajo krijoi një lidhje dashurie me reperin e njohur, Ledri Vula, ka qenë gjithmonë pjesë e show-bizzit, shkruan ORAinfo.

Sara padyshim që është një vajzë shumë e angazhuar në jetën e saj e përditshme,por as vetën e saj nuk e lë anash asnjëherë.

Duke qenë se është bërë nënë pak muaj më parë, Sara sot gëzon forma shumë të mira trupore. E veshur me një fustan të zi e të shkurtë, ajo edhe një herë i ka treguar hiret e saj dhe belin e saj të hollë./ORAinfo/