Sara tregon si reaguan prindërit e Ledrit kur morën vesh se është shtatzënë

Sara tregon si reaguan prindërit e Ledrit kur morën vesh se është shtatzënë

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të pare dhe gjatë kësaj kohe e gjejmë shumë aktive me postime.

Së fundi ajo ka hapur një pyetësor në Instagram ku ndjekësit e saj i kanë bërë pyetje.

Në pyetjen se si reaguan prindërit e Ledrit kur morën vesh se është shtatzënë, Sara ka publikuar imazhin më të veçantë./ORAinfo/

TAGS