Sara publikon një foto që nuk e kemi parë nga koha kur ishte shtatzënë

Sara publikon një foto që nuk e kemi parë nga koha kur ishte shtatzënë

Sara Hoxhen e mori malli për barkun e fryrë.

Për të gjithë viti 2020-të nuk ishte edhe aq i mbarë. Natyrisht shkak i kësaj ishte pandemia famëkeqe kudo në botë.

Por pavarësish kësaj, për Saren dhe Ledrin viti 2020-të ishte më i bukuri i jetës së tyre, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja simpatike u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi vajza e tyre Poem Blue e cila ndryshoi rrjedhën e jetës së çiftit por edhe atmosferën mbrenda dy familjeve.

Siç duket për Sarën sado e vështirë të ketë qenë periudha e shtatzënisë ajo vazhdon ta konsideron si më specialen, ndaj edhe e mori malli kaq shpejt për barkun e fryrë.

Ja foton që ka shpërndarë.

TAGS