Sara publikon imazhin me të bukur të Poemës, ky detaj bie në sy!

Sara publikon imazhin me të bukur të Poemës, ky detaj bie në sy!

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Pasi u bënë prindër, çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

E tani Sara ka publikuar një foto ku tregon se është bërë gati për të dalë.

E veshur serioze dhe e kombinuar me çantë të bukur, Sara po duket në super formë. /ORAinfo/

TAGS