Sara publiko foto kur ishte në lidhje të fshehtë me Ledrin

Sara publiko foto kur ishte në lidhje të fshehtë me Ledrin

Kështu dukej Sara kur u njoh me Ledrin.

Për një kohë të gjatë mediet kishin një kureshtje të madhe rreth jetës private të reperit Ledri Vula.

Teksa të gjithë po aludonin, Ledri po e shijonte një lidhje të re që kishte marrë përmasa serioze.

Ai, ishte njohur me Sara Hoxhen dhe që në fillim e kishte ndarë mendjen. Bilanci, tashmë dijet, çifti kanë një vajzë bashkë, shkruan “Kosovarja”.

Ndryshe, Sara është dukshëm më e shkurtër se Ledri dhe në fillim të lidhjes paska qenë shumë thatanike.

TAGS