Sara pozon me barkun e fryrë, por kush po e sfidon atë?

Sara pozon me barkun e fryrë, por kush po e sfidon atë?

Sara Hoxha, njihet ndryshe në publik si e dashura e Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, shkruan ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Sot Sara ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Lumi B, i cili po e sfidon me barkun e tij./ORAinfo/

TAGS