Sara për herë të parë zbulon fytyrën e bukur të Poemës

Sara për herë të parë zbulon fytyrën e bukur të Poemës

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit, Sara më në fund ka zbuluar fytyrën e bukur të Poemës./ORAinfo/

TAGS