Sara me ndryshim të ri në pamje, Ledri do të mbetet pa fjalë

Sara me ndryshim të ri në pamje, Ledri do të mbetet pa fjalë

E dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, është ndër mamatë më të diskutuara për momentin.

Ajo se fundmi ka bërë edhe një ndryshim në pamje, përcjell ORAinfo.

Siç duket epiteti i nënës që iu është shtuar, nuk ka ndikuar aspak që Sara të mos i kushtojë vetes kohë dhe kujdes.

Përveç fotove që poston kohë pas kohe, duke shfaqur sitilin e saj prej nje blogere, së fundi ajo ka vendosur që të bëjë edhe një ndryshim të vogël në pamjen e saj, duke ndryshuar ngjyrën e flokëve.

Padyshim që ky ndryshim sado i vogël do ta lërë pa fjalë Ledrin, sepse Sara po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/

TAGS