Sara ka ditëlindjen, Ledri Vula dedikim plot ndjenjë: E ruajmë njëri-tjetrin si ujin e pijshëm

Sara ka ditëlindjen, Ledri Vula dedikim plot ndjenjë: E ruajmë njëri-tjetrin si ujin e pijshëm

Tashmë që lidhja e Ledrit me bukuroshen Sara Hoxha është publike, nuk mungojnë deklaratat e dashurisë. Sot është një ditë e veçantë për Sraën, pasi feston ditëlindjen dhe i dashuri i saj e ka surprizuar me një urim special në Instagramin e tij.Me një foto të kapur dorë për dore duke vrapur ne bregdet, Ledri shkruan:

“E rujm njoni-tjetrin si ujin e pishëm, si me jetu veç na dy me ni ishull. Gëzuar ditëlindjen”, që janë edhe vargjet e këngës kushtuar Sarës, “Trëndafil i zi”.

 

TAGS