Sara Hoxha tregon ç’heq tani që barku po i rritet

Sara Hoxha tregon ç’heq tani që barku po i rritet

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më të komentuara të shoëbizit, ndërsa së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti po presin me padurim ta marrin në krahë beben e tyre e gjatë dhe kësaj kohe nuk kanë munguar fotot me barkun e rrumbullakosur nga Sara.Ndërkohë që së fundmi Sara ka treguar dhe problemet që po has gjatë kësaj periudhe, ndërsa nuk mund të veshë gjërat e preferuara. Ajo ka postuar një foto, ku shihet duke veshur një palë xhinse të shkurtra, por që nuk i mbyllen.

“Xhinset e mia të preferuara nuk më bëjnë më, por sërish provoj t’i vesh”, ka shkruar Sara.

 

TAGS