Sara edhe njëherë i bëri për vete ndjekësit me këtë foto ‘përrallore’ të Poemës

Sara edhe njëherë i bëri për vete ndjekësit me këtë foto ‘përrallore’ të Poemës

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes postimit të fundit, ajo ka publikuar foton më të ëmbël të Poemës./ORAinfo/

TAGS