Sara e lidhur por jo me Atdheun, zbulon marrëdhënien me ish-konkurrentin e njohur!

Sara e lidhur por jo me Atdheun, zbulon marrëdhënien me ish-konkurrentin e njohur!

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sara Malaj, para pak ditësh ka konfirmuar ndatjen nga Atdhe Xharavina. Malaj tha se nuk janë më bashkë, por pavarëshisht kësaj kanë shumë respekt për njëri-tjetrin.

“Unë dhe Atdheu nuk jemi më bashkë. Nuk ka qenë lojë, pëlqimi ka qenë, thjesht mospërputhje karakteresh. Më duket sikur ka qejf më shumë brunet, kot u lodhëm ne të dyja (i drejtohet Antonela Berishës). Na iku gjithë mundi kot. Etapë e mbyllur Atdheu, ngelet respekti”,- tha Sara.

Para disa javësh ishte Atdheu ai që dha një sqarim për fansat për herë të parë, duke pranuar se nuk është më bashkë me Malajn dhe se kjo ishte vënë re nga postimet e tyre në rrjete sociale, që u morën si “thumba” ndaj njëri-tjetrit.

Mirëpo siç duket ata gëzojnë një marrëdhënie të mirë dhe këtë e pranoi Sara në një pyetsor që i’u bë në Instastory, ku tregoi se Atdheun e ka ende shok.

Megjithatë, nga ky pyetsor mësuam se Sara e paska lënë pas ndarjen nga Atdheu dhe është në një tjetër lidhje.

Pyetjes nëse është në lidhje ose jo, Sara i’u përgjigj “e lidhur dhe e lumtur”.

TAGS