Sara del për kafe me Belkizin, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Sara del për kafe me Belkizin, ky detaj merr gjithë vëmendjen

Sara Hoxha tashmë është ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo organizoi një “baby shoëer” dhe ishte pamja e saj e cila mori tërë vëmendjen.
E duket se Sara ka shoqëri të mirë me gruan e futbollistit kosovar, Milot Rashicës.

Ato se fundmi kanë publikuar një foto ku shfaqet në disponim të mirë në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Të dyja po duken shumë bukur, ndërsa veshja e tyre kuq e zi bie në sy. /ORAinfo/

TAGS