Sapo erdhi një lajm shumë i keq për skuadrën e Milanit

Sapo erdhi një lajm shumë i keq për skuadrën e Milanit

Një lajm i keq ka ardhur për skuadrën e Milanit.

Milani ka rikuperuar Ismael Bennacer, por Zlatan Ibrahimovic dhe Theo Hernandez janë ende duke u stërvitur të ndarë dhe në dyshim për ndeshjen kundër Lazio.

Calciomercato raporton se Bennacer do të rikuperohet për ndeshjen kundër Aquile të hënën, por si Ibrahimovic ashtu edhe Hernandez u stërvitën veçmas.

Suedezi 39-vjeçar vazhdoi me stërvitje individuale dhe do të përpiqet të rikuperohet në kohë për ndeshjen e madhe, por raporti thekson se ai nuk ka gjasa të rikuperohet në kohë për të hënën në mbrëmje.

Ndërkohë mbrojtësi francez vazhdon të jetë i lënduar dhe jo në 100% e tij dhe Rossonerët duket se do të përballen me Biancocelesti pa dy lojtarët e tij kryesorë.

TAGS