Samsung Galaxy Note 10 do lansohet me 7 gusht?

Samsung Galaxy Note 10 do lansohet me 7 gusht?

Note është platforma tradicionale e Samsung për të prezantuar teknologjinë e re të telefonave. Këtë vit thashethemet flasin për dy numra të ndryshëm, një nga ta do të jetë 5G dhe do të kenë një vrimë më të madhe për dëgjuese, transmeton Gazeta Express.

Kamera e përparme do të jetë në mes, dhe jo anash siç është në Galaxy S10. Njëri do ketë ekranin 6.75 inch ndërsa tjetri 6.3 diagonalisht. Duket se do ketë tre kamera prapa.

Këto janë fotot nga ‘’rrjedhja’’ e fundit e telefonit. Samsung tani ka presion të madh për të ardhur me një risi në treg pasi që Huaëei është larguar nga tregu pas dënimit nga SHBA’ja. Rrjedhje të reja të informacionit pritet të ketë në ditët në vijim.

TAGS