“Sakrifikove gjithçka për ne!” Gjiko urim plot ndjenjë Elitës për ditëlindje

“Sakrifikove gjithçka për ne!” Gjiko urim plot ndjenjë Elitës për ditëlindje

Festë në familjen Gjikolli. Moderatorja e njohur dhe bashkëshortja e reperit Gjiko, Elita Rudi feston ditëlindjen. Çifti së bashku me dy fëmijët, Zëri dhe Bota, janë arratisur për të festuar dhe pushuar në Turqi.


Përmes një postimi në Instagram, Gjiko i ka bërë një dedikim të ëmbël gruas së tij.

“Urime ditëlindjen gruaja ime, Elita! Ma bëre jetën e ëmbël, më dhurove dy engjëj, ti sakrifikove çdo gjë për ne, ti na bëre priorit në jetën tënde. E gjithë çfarë dua është të plakem me ty”, shkuan Gjiko në urim

TAGS