Sabri Fejzullahu shkon bashkë me familje për të festuar në Shqipëri, sjell pamje të bukura

Sabri Fejzullahu shkon bashkë me familje për të festuar në Shqipëri, sjell pamje të bukura

Shqiptarët kudo në botë sot festojnë 28 Nëntorin, Ditën e Flamurit.

Edhe personalitete dhe emra të njohur kanë uruar këtë ditë në forma të ndryshme përmes rrjeteve sociale.

Në mesin e tyre edhe këngëtari Sabri Fejzullahu, ka postuar disa fotografi përmes të cilave tregoi se këtë festë po e feston në Shqipëri.

Artist i mirënjohur solli disa foto të veçanta, në të cilat shihet me plis në kokë deh pranë personave të tij më të dashur.

“Rrofte Shqiptaria,Urime Shqipetare 28 Nentorin dhe diten e legjendarit Adem Jashari. Me Neren , Bunen, Vjollcën e Skenden per te festuar këtë dite te madhe” , shkruan Sabriu në mbishkrimin e fotografive.

TAGS