Sa romantik! Patrisi i thotë të gjitha në urimin për ditëlindjen e Tunës

Sa romantik! Patrisi i thotë të gjitha në urimin për ditëlindjen e Tunës

Ndonëse janë përfolur herë pas here se janë ndarë, jo vetëm që nuk ka ndodhur një gjë e tillë, por vijojnë të jenë më të dashuruar se kurrë… Këngëtarja  Tuna Sejdiu feston sot ditëlindjen dhe sapo akrepat kanë shënuar 00:00 pas mesnate kanë nisur urimet e para.Dhe urimi më i veçantë sigurisht ka ardhur nga partneri i saj, Patris Berisha.

Ai ka ndarë në InstaStory një foto romantike, ku shfaqet duke e puthur me Tunen, ndërsa krahas saj shkruan: “Urime shpirt! I bofsh edhe 100 qishtu, veç tu u puthë me mu”.

E ky urim i thotë të gjitha… Tuna dhe Patrisi janë më të lumtur se kurrë.

TAGS