Sa ndryshe në këto foto Kim Kardashian

Sa ndryshe në këto foto Kim Kardashian

Kim Kardashian ka treguar imazhet e saj të reja, derisa ka bërë këto fotografi për makeupin e saj

Kur vjen puna të kujtimet në Instagram atëherë Kim Kardashian ka në arkivë të tilla që mund ti shpërndajë çdo ditë.

Bukuroshja 38 vjeçare ka selektuar një foto nga një fotosesion i shtatorit këtë të enjte, të cilin e ka postuar për të promovuar koleksionin e saj të makeup’it, Cherry Blossom, transmeton GazetaExpress.

Në një foto Kim është e ulur dhe mbulon gjoksin e saj me gjunj, një foto ku ajo duket tepër ndryshe.

Flokët me zgjatje mbulojnë edhe pjesët e saj derisa stili i saj është si valët e detit.

Kim poshtë kësaj fotografie ka shkruar “Kujtime nga koleksioni i Classic Blossom Collection”. /GazetaExpress/

TAGS