S4MM: Ju ishit të uritur për famë

S4MM: Ju ishit të uritur për famë

19:45 |

S4MM ka ‘thumbuar’ kolegët e tij.

S4MM është nga reperët shqiptar që nuk j’u ikë problemeve, tanimë të gjithë e dijnë se raportet e tij dhe reperit Fero nuk janë edhe aq të mira, shkruan lajmi.net.

Reperi nga Tetova para pak minutave ka ndarë një shkrim në Instagram ku shkruan: Ju ishit të uritur për famë, edhe b*then e shitni, por nuk është kuptuar caku i këtyre fjalëve.

I ngjajshëm

Përndryshe, sa i përket muzikës muajt e undit kanë qenë të heshtur për S4MM, por ka premtuar se shumë shpejt do kthehet me një seri projektesh. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

20:01 |

TAGS