Ryva i bën surprizën më të bukur koleges për ditëlindje

Ryva i bën surprizën më të bukur koleges për ditëlindje

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Atë e gjejmë tejet aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, Ryva ka ostuar një foto të këngëtares Mimoza Mustafa të cilën e uron për ditëindje./ORAinfo/

TAGS