Rudina Hajdari uron të bijën për 1 qershor: Jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë

Rudina Hajdari uron të bijën për 1 qershor: Jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë

Deputetja Rudina Hajdari iu uron festën e “1 Qershorit” të gjithë fëmijëve.Hajdari publikon në “Facebook” një foto të ëmbël me të bijën, ku shfaqen të përqafuara dhe duke buzëqeshur.Deputetja thumbon politikën me mesazhin e saj për fëmijët, një ditë pas dështimit të konsensusit për Reformën Zgjedhore, teksa shkruan se të vegjlit janë arsyeja që lufton çdo ditë për një Shqipëri më të mirë.

“Gëzuar 1 Qershorin fëmijë.Ju dua shumë ju jeni arsyeja që luftojmë çdo ditë për një Shqipëri më të mirë. ”, shkruan Hajdari.

TAGS