Rudina dhe Marku me Koronavirus?/ Aktorja sqaron sesi qëndron e vërteta

Rudina dhe Marku me Koronavirus?/ Aktorja sqaron sesi qëndron e vërteta

Ish deputeti Mark Frroku dhe partnerja e tij, aktorja Rudina Dembacaj dyshojnë se janë të prekur nga koronavirusi. Ata janë vetëkarantinuar në shtëpinë e tyre, por së bashku me 5 pjesëtarë të tjerë të familjes dhe thonë se mjekja në telefonatën me 127 u ka thënë që nuk mund t’ju bëhet tamponi nëse nuk janë në gradë të rëndë.Ata kanë pasur temperaturë shumë të lartë dhe dhembje trupi.

Kjo u ka ardhur pasi ish deputeti ka takuar pacientin zero dhe dy miq të tij që rezultuan pozitiv ndaj COVID-19 në një varrim. Por në Instagramin e saj Rudina rrëfeu më pas se ajo dhe partneri saj nuk kishin Koronavirus.

TAGS