Rudina Dembacaj në pritje të ëmbël? Fotot që ngjallën dyshimet

Rudina Dembacaj në pritje të ëmbël? Fotot që ngjallën dyshimet

Moderatorja dhe aktorja e njohur, Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria dhe së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.Rudina ka publikuar dy foto në Instagram, ku shihet me barkun paska të rrumbullakosur. Kaq është dashur që të nisin aludimet për një shtatzëni të mundshme.

“Je shtatzënë?”, është pyetur Rudina nga ndjekësit, mirëpo nuk ka kthyer ende një përgjigje.

 

TAGS