Rrahmani ja sheh hajrin infektimit me COVID-19 të Koulibalyt

Rrahmani ja sheh hajrin infektimit me COVID-19 të Koulibalyt

Sot me fillim nga ora 20:45, do të zhvillohet takimi ndërmjet Genoas dhe Napolit, duel ky në kuadër të xhiros së 21’të në Serie A.

Kjo ndeshje është e vlefshme për napolitanët, pasi tentojnë t’i afrohen tre vendeve të para në tabelë.

Por, Napoli sot ka një mangësi në mbrojtje, pasi gjiganti Koulibaly mungon si shkak i infektimit me Covid-19, por atë mund ta zëvendësojë kosovari, Amir Rrahmani.

Të shohim nëse Rrahmani sot do të jetë nga minuta e parë.

TAGS