Ronela Hajati dhe Young Zerka rifillojnë lidhjen?

Ronela Hajati dhe Young Zerka rifillojnë lidhjen?
16:36 | 1 Shtator 2019

Postimet e fundit të dy artistëve kanë nxitur dyshimet për një ribashkim.

Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë qenë mjaft aktiv këtë verë me projekte muzikore, pas aktivitetit që kishin tani dyshja kanë nisur pushimet, shkruan lajmi.net.

Kujtojmë se artistët kohë më parë i kishin dhënë fund romancës, por pasi të pamë këto foto lindën dyshimet se ata kanë rifilluar lidhjen e tyre.

Zerka dhe Ronela po i kalojnë pushimet në Dhërmi dhe të dy kanë postuar foto nga i njëjti vend. /Lajmi.net/

TAGS