Ronaldo nuk e do këtë lojtar te Juventus

Ronaldo nuk e do këtë lojtar te Juventus

Cristiano Ronaldo ka filluar ta tregojë ndikimin e tij te Juventus.

Cristiano Ronaldo ka kërkuar nga Juventus që ta largojë një lojtar.

Ylli portugez dëshiron që Paulo Dybala të shitet në afatin kalimtar veror, përcjell lajmi.net nga Don Balon.

Ronaldo nuk e dëshiron më sulmuesin argjentinas në ‘Allianz Stadium’, andaj edhe Juventus duke se është i gatshëm ta shet.

Dybala po kërkohet nga Barcelona dhe Manchester United, gjersa ‘Zonja e Vjetër; kërkon 130 milionë euro nga shitja e tij. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS