Ronaldo drejt largimit nga Man UTD

Ronaldo drejt largimit nga Man UTD

Shefi i Manchester United, Richard Arnold do të takohet me Cristiano Ronaldon për bisedime mbi të ardhmen e veteranit, zbulon Daily Star.

Me Man Utd që po lufton për t’u kualifikuar në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm, Ronaldo mund të largohet në verë dhe ishte i pakënaqur pasi u nënshtrua në fitoren e mesjavës ndaj Brentford,përcjell ORAinfo.

Shefi i ri ekzekutiv i Old Trafford, Arnold thuhet se do të ulet me Ronaldon në javët në vijim për të provuar dhe zgjidhur çështjet dhe për ta mbajtur yllin 36-vjeçar në klub./ORAinfo/