Ronaldo darkon me partneren dhe fëmijët, pamje brenda shtëpisë

Ronaldo darkon me partneren dhe fëmijët, pamje brenda shtëpisë
23:41 | 31 Tetor 2019

Cristiano Ronaldo ka publikuar pamje brenda shtëpisë së tij.

Cristiano Ronaldo mbrëmjen e sontme e ka kaluar me partneren dhe fëmijët e tij, shkruan lajmi.net.

Futbollisti ka postuar një fotografi në InstaStory, ku e gjithë familja shfaqen të lumtur pranë tavolinës së bukës.

Në foto, futbollisti ishte ulur në mes të fëmijëve, ndërsa së bashku po e prisnin ushqimin t’iu servohej.

“Koha e darkës, është mbishkrimi që futbollisti ia ka lënë fotos, duke zbuluar një kënd të shtëpisë së tij. /Lajmi.net/

TAGS