Rona Nishliu zbulon detaje nga koncerti për promovimin e albumit të ri

Rona Nishliu zbulon detaje nga koncerti për promovimin e albumit të ri

Rona Nishliu ka përfunduar albumin e dytë të titulluar “Mindil”.

Prezantimi i albumit të këngëtares shqiptare do të bëhet me 24 prill në një koncert në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

E ftuar në emisionin “Mirage”, Rona ka folur për albumin e ri dhe ka zbuluar detaje të këtij koncerti madhështor.

Për të mësuar të rejat dhe projektet e këtij albumi, nuk duhet ta humbisni intervistën që ua sjellim më poshtë. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS