Rona Nishliu tregon se si shkoi koncerti për promovimin e albumit “Mindil”

Rona Nishliu tregon se si shkoi koncerti për promovimin e albumit “Mindil”

Rona Nishliu së fundi ka promovuar albumin “Mindil”.

Rona Nishliu përmes një koncerti që e mbajti në Prishtinë, promovoi albumin e ri, shkruan lajmi.net.

Ekipi i emisionit “Mirage” ishin të pranishëm në koncert, për të sjellë nga afër gjithçka që ndodhi atë mbrëmje.

Pas përfundimit të koncertit, Rona tregoi se a shkoi çdo gjë siç e kishte planifikuar për këtë koncert.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha këngëtarja. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS